Medytacja i Trening Mentalny

Umów się na sesję!

Siła Umysłu - Daniel Domaradzki

Rozwój osobisty

Pokonaj traumy, blokady mentalne, stres i prokrastynację, rozwiń inteligencję emocjonalną, zrealizuj swoje cele oraz marzenia i uwolnij się od negatywnych myśli oraz ograniczających przekonań.

Rozwój duchowy

Poznaj mistyczne techniki medytacji, naucz się pracować z energią ki, aurą i czakrami, eksploruj świat świadomych snów i projekcji astralnych, nawiąż kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i żyj w zgodzie ze samym sobą.

Mind hacking

Zaprogramuj swój umysł na sukces, stosując psychologiczne techniki hipnozy, mind hackingu i pracy z podświadomością oraz ezoteryczne praktyki szamanizmu, technomancji i magii chaosu.

Sport

Zwiększ swoją wydolność sportową dzięki nowoczesnym metodom treningu mentalnego. Naucz się stosować trening psychosomatyczny do redukcji napięcia mięśniowego, przyspieszania regeneracji po treningach i kontuzjach oraz wykorzystywać techniki biofeedback i wizualizacji sportowej do kontroli fizjologicznych reakcji swojego organizmu.

Kariera zawodowa

Przyspiesz tempo przyswajania nowej wiedzy dzięki ćwiczeniom kognitywnym, rozwijaj umiejętności miękkie poprzez techniki introspekcji i naucz się efektywniej organizować swój czas, co pomoże Ci osiągnąć sukces w sferze zawodowej.

Biznes

Naucz się czytać ludzi jak książki, rozwiń empatię i popraw stosunki z klientami, kontrahentami oraz wspólnikami, zwiększ wydolność swojego mózgu i rozwiń kreatywność, która pomoże Ci skuteczniej planować strategie ekspansji Twojej firmy.

Pawel Szymkow
Paweł Szymków - Przedsiębiorca

Zwiększ swoją wydajność

Popraw pamięć, koncentrację, zdolność do przetwarzania informacji oraz inne funkcje poznawcze i zwiększ swoją wydajność w pracy.

Daniel nauczył mnie jak wykorzystać techniki pracy z umysłem do zoptymalizowania efektywności w pracy.

Ujarzmij swoje emocje

Naucz się panować nad emocjami, kontrolować swoje myśli i działać zgodnie z głosem rozsądku.

Dzięki technikom Daniela pokonałem negatywne myśli, uporałem się ze swoimi emocjami i zbudowałem pewność siebie.

Krystian Wojczuk
Krystian Wojczuk - Mentor Witalny

Odkryj siebie na nowo

Zrozum mechanizmy, które rządzą Twoimi myślami, emocjami i zachowaniami, a następnie użyj tej wiedzy do zmiany swoich przekonań i nawyków.

Korzystając z technik programowania podświadomości, będziesz w stanie pozbyć się negatywnych cech osobowości i doznać duchowego wzrostu oraz osobistego rozwoju.

Naucz się poprawnie medytować

Dowiedz się jak poprawnie stosować medytację i podnieść jakość swojego życia naturalnymi sposobami.

Zgłęb sekretne techniki przedwiecznych szamanów i współczesnych trenerów mentalnych.

Mateusz Donajski
Mateusz Donajski - Trener Wydajności

Przejmij kontrolę nad własnym ciałem

Poznaj techniki, dzięki którym będziesz w stanie pozbyć się bólu i napięcia mięśniowego oraz kontrolować fizjologię swojego ciała.

Medytacje Daniela zmniejszyły sztywność moich mięśni, zredukowały ból i pomogły mi w walce z przewlekłą chorobą.

Osiągnij cele i spełnij marzenia

Odkryj swój potencjał i wykorzystaj techniki programowania umysłu do realizacji Twoich osobistych i zawodowych celów.

Z pomocą Daniela udało mi się zrealizować moje marzenie o zostaniu mistrzem świata w zaledwie 7 miesięcy.

Piotr Strzala
Piotr Strzała - Mistrz Świata

Czego się nauczysz?

Medytacja

Poznasz starożytne techniki pracy z umysłem i dowiesz się jak poprawnie medytować.

Techniki oddechowe

Nauczysz się technik oddechowych, które pomogą Ci zapanować nad Twoim umysłem oraz ciałem.

Kontrola emocjonalna

Pokonasz stres i negatywne emocje, co pomoże Ci zwiększyć pewność siebie i wnieść więcej radości do Twojego życia.

Samopoznanie

Nawiążesz głębszą relację ze swoim wnętrzem i odkryjesz archetypy oraz atawizmy własnego umysłu nieświadomego, co umożliwi Ci proces reintegracji osobowości.

Ezoteryka i okultyzm

Poznasz tajniki pracy z energią ki, centrami energetycznymi i aurą, nauczysz się świadomego śnienia i podróży astralnych, odkryjesz sekrety medytacji mnichów i ninja, mistyczne metody przedwiecznych szamanów oraz nietuzinkowe praktyki technomantów i magów chaosu.

Trening mentalny

Dowiesz się jak wykorzystać techniki treningu mentalnego do poprawy osiągnięć w życiu codziennym, sporcie oraz pracy i biznesie.

Funkcje kognitywne

Poprawisz pamięć, koncentrację, zdolność do przetwarzania informacji oraz inne funkcje poznawcze, co zwiększy Twoją wydolność umysłową.

Hipnoza i mind hacking

Zrozumiesz jak działa Twój umysł i będziesz w stanie pokonać złe nawyki, nałogi oraz uzależnienia.

Transgresja ego

Pokonasz własne ograniczenia i bariery mentalne, co pomoże Ci zwalczyć negatywne cechy charakteru i żyć pełnią życia.

Neuronauka i psychologia

Nauczysz się skutecznych technik pracy z umysłem, które są oparte na współczesnej wiedzy naukowej i zainicjują pozytywne, długotrwałe zmiany w Twoim mózgu.

Zarezerwuj sesję

Więcej informacji

Mogę Ci pomóc w następujących kwestiach:

 • Stres, gniew i inne negatywne emocje;
 • Negatywne myśli, zmartwienia, zwątpienie;
 • Niska samoocena i brak pewności siebie;
 • Problemy ze snem i bóle spowodowane napięciem mięśniowym;
 • Brak energii i brak radości z życia;
 • Złe nawyki, nałogi i uzależnienia;
 • Rozwój duchowy, osobisty i zawodowy;
 • Poprawa koncentracji, pamięci i innych funkcji poznawczych;
 • Zwiększenie wydajności i efektywności w życiu, pracy, biznesie oraz sporcie;
 • Nauka podstaw medytacji i zaawansowanych technik programowania umysłu.

Podczas konsultacji możesz zadawać mi dowolną ilość pytań związanych z pracą z umysłem. Moją specjalizacją jest medytacja, trening mentalny, programowanie umysłu, hipnoza oraz inne powiązane tematy.

Konsultacje mogą być prowadzone na 2 sposoby:

 • Coachingowy: Prowadzę Cię za rękę i pomagam zaaplikować wiedzę bezpośrednio do Twojej sytuacji, dzięki czemu masz pewność, że wszystko zrozumiałeś i wykonujesz ćwiczenia poprawnie. Ten sposób współpracy jest zalecany dla osób początkujących.
 • Mentorski: Ty zadajesz pytania, a ja udzielam Ci odpowiedzi i przekazuję surowe informacje. Ten rodzaj pracy pozwala na absorpcję większej ilości wiedzy. Zalecany dla osób zaawansowanych, które wiedzą co robią.

Bez obaw, drobne spóźnienia zdarzają się każdemu. Będę czekał na Ciebie w pokoju rozmów przez 15 minut. Jeśli do tego czasu się nie pojawisz, dopiero wówczas zakończę konferencję, uznając ją za odbytą.

Jeśli natomiast zdarzyłoby się, że mimo wszelkich starań zorientujesz się, iz nie zdołasz dotrzeć na czas – poinformuj mnie o tym, korzystając z formularza kontaktowego a poczekam na Ciebie.

Możesz zmienić termin rozmowy, jeśli dasz mi znać co najmniej 2 dni robocze wcześniej. Jeśli chcesz to zrobić, wyślij mi wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, podaj pełne dane (te same, których użyłeś podczas rezerwacji), datę i godzinę spotkania, które chcesz przebookować, a następnie listę Twoich dostępnych terminów – po odczytaniu wiadomości odpowiem na Twoją wiadomość.

Pamiętaj, że moja działalność znajduje się w Zjednoczonym Królestwie, gdzie obowiązuje inna strefa czasowa niż w Polsce. Wysyłając wiadomość ręcznie, nie zapomnij o podaniu swojej strefy czasowej. Strefa czasowa dla Polski to CET (np. 18:00 CET).

Jeśli dasz znać odpowiednio wcześniej a naszej drużynie nie uda się odpowiedzieć w terminie – bez obaw, potraktujemy to jako błąd z naszej strony. Nic Ci nie przepadnie :).

W sytuacjach kryzysowych proszę o niezwłoczny kontakt – jestem pewien, że uda nam się coś wykombinować. W końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi :).

Zmiany rezerwacji możesz dokonać tylko 1 raz. Jeśli będziesz chciał przełożyć termin spotkania więcej niż 1 raz bez podania uzasadnionej przyczyny – możliwe, że będziesz musiał uiścić opłatę organizacyjną.

Po dokonaniu opłaty masz 1 pełny miesiąc na wykorzystanie konsultacji. W sytuacjach kryzysowych – skontaktuj się niezwłocznie; postaramy się znaleźć wspólne rozwiązanie :).

Jeśli uznam, że Twój problem wykracza poza moje kompetencje, to zwrócę Ci pieniądze i pokieruję Cię do innego specjalisty.

Po wybraniu terminu i dokonaniu opłaty otrzymasz maila z informacją potwierdzająca. W mailu znajdziesz link do spotkania, które odbędzie się na Google Meet. Do spotkania możesz dołączyć, korzystając z telefonu lub komputera.

Jeśli mail do Ciebie nie dojdzie, sprawdź folder spam. Gdybyś jednak nie otrzymał wiadomości, odezwij się do mnie, korzystając z formularza kontaktowego.